Tvarovaný hliníkový plech

hlinkové krytiny

Tradiční materiál vyznačující se dlouhou životností a extrémně nízkou hmotností. Tvarované plechy mají lichoběžníkový, sinusový nebo trojúhelníkový profil a jsou vyráběny podélným (příčným) tvarováním pásů (plechů) válcovaných za studena s povrchem bez úprav nebo lakovaným. Tvarované plechy vzhledem ke své tuhosti vyžadují minimum podpor, což má vliv na zjednodušení a odlehčení konstrukcí. Jejich aplikace příznivě ovlivňuje hospodárnost výstavby a provozní náklady staveb. Mezi další přednosti této krytiny patří například snadno zpracovatelnost, použitelnost pro libovolný sklon nad 10 stupňů, vysoká korozní odolnost a vzhledem k užitným vlastnostem i ekonomická výhodnost.

Největší centrum střech v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom střechy v regionu Opava. Na ploše 100m2 si můžete prohlédnout a osahat všechny typy krytin a okapů. Máme vystavené krytiny a okapy různých značek.

Celý článek

Podívejte se do našich dílen

články

Používané nářadí a materiály se snažíme volit co možná nejkvalitněji, nejen aby měli pokrývači a klempíři jednodušší práci, ale také, aby jejich výsledná práce byla do detailu kvalitně odvedena.

Celý článek