Plastový recyklát Capacco

 

Capacco - plastové střešní šablony

Capacco
Capacco - plastové střešní šablony

 

Výrobce: Capacco spol. s r.o.

Jsme výrobci plastové střešní krytiny. Našimi výrobky je pokryto více než tři tisíce různých objektů. Vyrábíme tři typy střešní krytiny -SK1 -jesenická šablona, SK2- velká šablona, SK3- šupina.

materiál: Recyklovaný plast kabelových izolací. Z hlediska složení materiálu jde o měkčené PVC s nepatrnou příměsí jiných termoplastů , jako např. PE nebo PP. Materiál obsahuje drobné zbytky kovu a pryže, které nejsou na závadu.
rozměr š. x dl.: SK1-jesenická šablona, 345mm x 345mm, tvar bývalé eternitové šablony. SK2-velká šablona, 400mm x 400mm, tvar česká šablona. SK3-šupina,300mm x 300mm, čtvercového tvar se zaobleným rohem, Tloušťka 5-6mm.
povrchová úprava, barva: černošedá barva
hmotnost 1m2 (1ks): od 11,7 kg/m2
spotřeba na 1m2: SK1 -12,8ks/m2, SK2 9,5ks/m2, SK3 pd 20 (dle sklonu střechy)
minimální sklon střechy: min 25°
záruka na materiál: 10 let
životnost: 40 let

 

Největší centrum střech v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom střechy v regionu Opava. Na ploše 100m2 si můžete prohlédnout a osahat všechny typy krytin a okapů. Máme vystavené krytiny a okapy různých značek.

Celý článek

Podívejte se do našich dílen

články

Používané nářadí a materiály se snažíme volit co možná nejkvalitněji, nejen aby měli pokrývači a klempíři jednodušší práci, ale také, aby jejich výsledná práce byla do detailu kvalitně odvedena.

Celý článek