Největší centrum střech v regionuFirma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom střechy v regionu Opava. Na ploše 100m2 si můžete prohlédnout a osahat všechny typy krytin a okapů. Máme vystavené krytiny a okapy, splňující ekonomický standart, ale i krytiny určeny pro nízko-energetické a pasivní domy. Z okapů u nás můžete vidět Titanzinkové, lakovaný pozink, od firmy LINDAB a pozinkované. Dále máme vystaveny střešní okna od firem VELUX a ROTO.

 

Na každého zákazníka čeká plně vyškolený tým pracovníků. Na individuální přístup klademe největší důraz! Potřebujete okap, závětrnou lištu, hřeben nebo ohnout plech ihned? V našem skladu pro Vás jistě nalezneme to správně řešení.

V naší prodejně jsou vítány i děti. Máme pro ně připraven dětský koutek a Vy se tak můžete na výběr Vašich nových oken a dveří plně soustředit.
                          

Největší centrum střech v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom střechy v regionu Opava. Na ploše 100m2 si můžete prohlédnout a osahat všechny typy krytin a okapů. Máme vystavené krytiny a okapy různých značek.

Celý článek

Podívejte se do našich dílen

články

Používané nářadí a materiály se snažíme volit co možná nejkvalitněji, nejen aby měli pokrývači a klempíři jednodušší práci, ale také, aby jejich výsledná práce byla do detailu kvalitně odvedena.

Celý článek